16 Mar
2017

Łańsk partnerem akcji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

Autor: Admin1
Ośrodek Łańsk - Molo nad jeziorem Łańskim

Z przyjemnością informujemy, iż Kompleks Recepcyjno -Wypoczynkowy Łańsk został partnerem II edycji ogólnopolskiej akcji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” .

Akcja inspirowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki a prowadzona przez Polską Organizację Turystyczną ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy.

Partnerstwo w akcji www.polskazobaczwiecej.pl to idealny moment na wszechstronną promocję nowego, odświeżonego wizerunku Łańska dzięki wykorzystaniu bogatej gamy narzędzi marketingowych przewidzianych przez organizatorów.

Wśród nich jest kampania internetowa na stronach prowadzonych przez POT m.in. narodowym portalu turystycznym www.polska.travel czy Piękny Wschód, Promujmy Polskę Razem,  Zarabiaj na turystyce, Polska Podaj Dalej. Kolejnym medium wspierającym akcję jest portal internetowy w formie „Aktualności Turystycznych”, rozsyłany do 20 000 odbiorców z szeroko rozumianej branży turystycznej. Projekt promowany będzie również na witrynach  ROT, LOT, Centrów Informacji Turystycznej i innych partnerów POT w postaci banerów przekierowujących na dedykowane strony akcji. Nie zbraknie także wykorzystania potencjału social mediów  gdzie promocja Akcji ma miejsce na profilu  FB i w postaci postów sponsorowanych. Informacja o ofercie Łańska trafi też w formie newslettera do ok. 140 tys. adresów, do których wychodzą newslettery z rynku polskiego i rynków zagranicznych, o charakterze turystycznym i branżowym.Polska_weekend_za_pol_ceny_logo_pionowe

O założeniach ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny” i efektach jakich spodziewają się organizatorzy będzie można się dowiedzieć podczas śniadania prasowego z udziałem Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki oraz Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej Marka Olszewskiego, które odbędzie się już 17 marca o godzinie 10.30 w restauracji „Batida – La Boutique” przy ul. Marszałkowskiej 53 (Plac Konstytucji) w Warszawie.

Więcej informacji o ośrodku, którym zarządza Centrum Obsługi Administracji Rządowej (COAR) znajduje się na stronach KR-W “Łańsk”. Zapraszamy także do śledzenia aktualności z Łańska na profilu facebookowym ośrodka.

Ośrodek Łańsk - Puszcza ogród latem
Puszcza ogród latem