19 lut
2019

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

Autor: Admin2

„Z przyjemnością informujemy, iż Kompleks Recepcyjno -Wypoczynkowy Łańsk po raz kolejny został partnerem ogólnopolskiej akcji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” .

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Najbliższa VI edycja akcji planowana jest na 15 – 17 marca 2019 r.

Dla branży to świetna okazja do promocji swoich ofert, również poza głównym sezonem turystycznym. Ogólnopolska kampania promocyjna, zwiększenie liczby nowych gości i darmowa reklama własnych usług – to cele jakie można osiągnąć poprzez udział akcji.

Partnerstwo w akcji www.polskazobaczwiecej.pl to promocja marki i ugruntowanie wizerunku Łańska dzięki wykorzystaniu bogatej gamy narzędzi marketingowych przewidzianych przez organizatorów.

Polska Organizacja Turystyczna oferuje wsparcie marketingowe dla partnerów akcji w mass mediach i środkach transportu (np. filmy w pociągach Pendolino czy autobusach Polonus). Przy okazji tej edycji Polska Organizacja Turystyczna planuje jeszcze zwiększyć budżet na promocję tego projektu, stawiając bardzo mocno na reklamę w mediach społecznościowych

Wśród nich jest kampania internetowa na stronach prowadzonych przez POT m.in. narodowym portalu turystycznym www.polska.travel czy Piękny Wschód, Promujmy Polskę Razem, Zarabiaj na turystyce, Polska Podaj Dalej. Kolejnym medium wspierającym akcję jest portal internetowy w formie „Aktualności Turystycznych”, rozsyłany do 20 000 odbiorców z szeroko rozumianej branży turystycznej. Projekt promowany będzie również na witrynach  ROT, LOT, Centrów Informacji Turystycznej i innych partnerów POT w postaci banerów przekierowujących na dedykowane strony akcji. Nie zbraknie także wykorzystania potencjału social mediów, gdzie promocja akcji ma miejsce na profilu  FB i w postaci postów sponsorowanych. Informacja o ofercie Łańska trafi też w formie newslettera do ok. 140 tys. adresów, do których wychodzą newslettery z rynku polskiego i rynków zagranicznych, o charakterze turystycznym i branżowym.

Więcej informacji o ośrodku, którym zarządza Centrum Obsługi Administracji Rządowej (COAR) znajduje się na stronach KR-W Łańsk. Linko do oferty promocyjnej https://lansk.pl/weekend-za-pol-ceny/.”