Tłumacz języka migowego online

Usługa tłumacza języka migowego on-line została udostępniona wyłącznie na potrzeby Centrum Obsługi Administracji Rządowej. Jej celem jest umożliwienie osobom posługującym się polskim językiem migowym porozumienia się z pracownikami Centrum oraz zapoznania się z informacjami o Centrum zamieszczonymi w formie pisemnej na stronie www.centrum.gov.pl. Usługa nie jest dedykowana innym instytucjom w celu realizacji ich kontaktów z osobami niesłyszącymi.

tłumacz migowy, grafika dłonie

Witamy w Centrum Obsługi Administracji Rządowej.

Informujemy, że udostępniamy  usługę tłumacza języka migowego on-line. Umożliwia ona połączenie się z tłumaczem w czasie rzeczywistym.

Usługa jest dostępna  w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:15 – 16:15. 

Tłumacz migowy on-line umożliwia kontakt z pracownikami Centrum Obsługi Administracji Rządowej. Tłumaczy on również treści znajdujące się na stronie centrum.gov.pl.

Jak skorzystać z usługi tłumacza języka migowego on-line?

  1. Musisz dysponować komputerem lub urządzeniem mobilnym wyposażonym w kamerę.
  2. Naciśnij przycisk znajdujący się pod filmem, który przekieruje Cię na stronę wideotłumacza.
  3. Żeby połączyć się z tłumaczem naciśnij przycisk „rozpocznij połączenie”.
  4. Do prawidłowego funkcjonowania usługi nie jest wymagane instalowanie dodatkowego oprogramowania, wystarczy aktualna przeglądarka internetowa. UWAGA: Przy nawiązywaniu połączenia, w przypadku pojawienia się okienka z taką prośbą, należy zatwierdzić dostęp do kamery.
  5. W celu zakończenia połączenia zamknij stronę wideotłumacza.

Z usługi tłumacza języka migowego on-line można skorzystać także bezpośrednio w siedzibie Centrum Obsługi Administracji Rządowej przy ul. Powsińskiej 69/71, budynek A, pokój 003 – Kancelaria Ogólna.

Skorzystanie z usługi jest bezpłatne.