Administrowanie nieruchomościami

Centrum Obsługi Administracji Rządowej (COAR) zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami Skarbu Państwa, w tym obiektami przy ul. Powsińskiej 69/71, ul.Kruczej 36/Wspólnej 6, ul. Belwederskiej 46/50 i nieruchomością przy ul. Bagatela 6/8, a także budynkami mieszkalnymi przy ul. Grzesiuka 6, 8 i 9 w Warszawie.

Pozwala to na uzyskanie efektu synergii polegającego na obniżeniu kosztów obsługi oraz zapewnienie wyspecjalizowanego personelu, co przekłada się na wyższą jakość świadczonych usług.

Prowadzona działalność skierowana jest na obsługę nieruchomości, która ma na celu zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno – finansowej obiektów, bezpieczeństwa użytkowania, właściwej eksploatacji, a także uzasadnionego inwestowania w nieruchomości. Centrum posiada w użyczeniu budynki i grunty, które mogą stanowić bazę do docelowych działań polegających na rozbudowie scentralizowanej siedziby administracji rządowej. COAR realizuje także inwestycje, remonty oraz pełni rolę inwestora zastępczego.

Usługi