Szkolenia i konferencje

Centrum zapewnia wynajem pomieszczeń i organizację spotkań. Dysponujemy potencjałem lokalowym i technicznym, co umożliwia organizację wydarzeń różnej wielkości i rangi. Zapewniamy kompleksowe usługi od transportu przez gastronomię po obsługę teletechniczną i audiowizualną.

Zespół Rezydencjalny „Parkowa” jest obiektem konferencyjnym, położonym w centrum Warszawy, przy ul. Belwederskiej 46/50 w sąsiedztwie Parku Łazienki Królewskie oraz Belwederu. Znakomita lokalizacja obiektu zapewnia doskonały dostęp do najciekawszych turystycznie miejsc Warszawy, znajdujących się przy Trakcie Królewskim oraz pozwala na korzystanie z rozwiniętej komunikacji miejskiej.

W ZR „Parkowa” znajduje się sześć sal konferencyjno-bankietowych, wyposażanych stosownie do potrzeb, z dostępem do światła dziennego, w których umożliwiamy zorganizowanie wydarzeń dla grup od 8 do nawet 100 uczestników.

Zapewniamy kompleksową obsługę cateringową szkoleń i konferencji. Oferujemy także możliwość organizacji bankietów oraz prywatnych uroczystości w restauracji.

Usługi